Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Piątek, 07 Sierpień 2020     Imieniny: Doroty i Kajetana     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP

Lokalizacja 3

Własność i wykaz działek

Teren stanowi działkę nr 3418/1  o powierzchni 0,3882 HA oraz działkę NR 3418/2 o powierzchni 0,6136 ha przeznaczony do zbycia z możliwością zabudowy w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Położenie:

Teren położony w północnej części miasta, w rejonie skrzyżowania drogi krajowej  DK 78 Gliwice-Rybnik z ulicą Szpitalną oraz ulicą 26-go Stycznia w Knurowie. Teren leżący w odległości  około 3 km od węzła autostrady A-4 z w/w drogą krajową, w odległości około 5 km od węzła autostrady A1 zlokalizowanej na obszarze moiasta. Działka leży w odległości ok. 6 km od Gliwic (około 180 tys. mieszkańców) i około 24 km od Rybnika (około 143 tys. mieszkańców).

Zagospodarowanie:

Działki są niezabudowane .Dostęp do drogi publicznej od strony ul.Szpitalnej wymaga wydzielenia działki bądź ustanowienia służebności.

Obecne użytkowanie:

Działki uzytkowane są rolniczo.

Właściciel:

Gmina Knurów.

Powierzchnia gruntu i numery ewidencyjne działek:

3418/1 o powierzchni 0,3882 ha oraz działka 3418/2 o powierzchni 0,6136 ha

Uzbrojenie:

Teren nieuzbrojony. Natomiast okoliczny teren jest uzbrojony we wszystkie niezbędne media. Możliwośc podłaczenia się do istniejącej infrastruktury uzależniona jest od konkretnego zapotrzebowania inwestora na energię elektryczną, woldę, gaz oraz przepustowość sieci kanalizacji sanitarnej, dlatego też szczegółówe warunki uzgadniane będą w porozumieniu z właścicielami sieci.

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:

Tereny pod realizację wieloprofilowych usług komercyjnych i publicznych oraz działalności produkcyjnej z zielenią urządzoną  – symbol planu UPIII, Z1/2KX.

Klasa gruntów:

RIVa

Możliwość nabycia:

Procedura przygotowania do zbycia (wycena nieruchomości, przygotowanie dokumentacji przetargowej) rozpocznie się na wniosek zainteresowanego Inwestora. Cena ustalona zostanie przez rzeczoznawcę przed ogłoszeniem przetargu.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

     

Załączniki

Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności