Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Piątek, 07 Sierpień 2020     Imieniny: Doroty i Kajetana     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP

Lokalizacja 2

Własność i wykaz działek

Teren stanowi działkę nr 1730/16  o powierzchni 0,2685 ha przeznaczony do zbycia z możliwością zabudowy w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Położenie:

 

Teren położony w centrum miasta nieopodal zabudowań magazynowych i warsztatowych oraz marketu spożywczego i sąsiaduje z zabudową miejską osiedla 1000-lecia oraz osiedla Fińskich Domków wzdłuz ulicy Szpitalnej. Teren leżący w odległości około 0,7 km od włączenia ul. Szpitalnej do drogi krajowej DK 78 Gliwice-Rybnik, w odległości około 4 km od węzła autostrady A-4 z w/w drogą krajową, w odległości około 3 km od węzła autostrady A1 zlokalizowanej na obszarze moiasta. Działka leży w odległości ok. 7 km od Gliwic (około 180 tys. mieszkańców) i około 23 km od Rybnika (około 143 tys. mieszkańców).

Zagospodarowanie:

Nieruchomość jest niezabudowana.Dostęp do srogi publicznej od strony ul.Szpitalnej wymaga wydzielenia działki bądź ustanowienia służebności.

Obecne użytkowanie:

Nieużytek.

Właściciel:

Gmina Knurów.

Powierzchnia gruntu i numery ewidencyjne działek:

1730/16 o powierzchni 0,2685 ha.

Uzbrojenie:

Teren nieuzbrojony. Natomiast okoliczny teren jest uzbrojony we wszystkie niezbędne media. Możliwośc podłaczenia się do istniejącej infrastruktury uzależniona jest od konkretnego zapotrzebowania inwestora na energię elektryczną, woldę, gaz oraz przepustowość sieci kanalizacji sanitarnej, dlatego też szczegółówe warunki uzgadniane będą w porozumieniu z właścicielami sieci.

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:

Tereny zabudowy usługowej i obiektów produkcyjnych  – symbol planu 3UP.

Klasa gruntów:

B

Możliwość nabycia:

Procedura przygotowania do zbycia (wycena nieruchomości, przygotowanie dokumentacji przetargowej) rozpocznie się na wniosek zainteresowanego Inwestora. Cena ustalona zostanie przez rzeczoznawcę przed ogłoszeniem przetargu.

 

 

 

                                                                          

Załączniki

Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności