Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Poniedziałek, 03 Sierpień 2020     Imieniny: Lidii i Augusta     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP
Jesteś na: Strona główna / Urząd Miasta / Program Rodzina 3+ / Informacje dla firm zainteresowanych współpracą

Informacje dla firm zainteresowanych współpracą

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy dla przedsiębiorców w zakresie Programu wspierania rodzin wielodzietnych „Rodzina 3+” w Knurowie, który zacznie funkcjonować w Knurowie od dnia 2 stycznia 2014 r. 

Przystępując do programu, poprzez zaoferowanie jego beneficjentom zniżek na swoje produkty i usługi, przedsiębiorcy otrzymują okazję pozyskania nowych, stałych klientów, a poprzez wspieranie wielodzietnych rodzin mieszkających w naszym mieście, zyskują możliwość budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy, działającej na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Cele programu Rodzina 3+ w Knurowie:

  1. Umacnianie roli rodziny oraz wspieranie realizacji funkcji opiekuńczo-wychowawczej rodziny wielodzietnej.
  2. Wzmocnienie kondycji bytowej rodzin wielodzietnych. 
  3. Promowanie modelu rodziny wielodzietnej.
  4. Kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej.
  5. Zwiększenie dostępności świadczeń dla członków rodzin wielodzietnych w zakresie usług i zajęć organizowanych przez miejskie instytucje sportowe i kulturalne.

Informacje o udziale w programie przedsiębiorcy będą mogli zamieszczać na wszelkich wydawanych przez siebie nośnikach reklamowych i stronach internetowych. My z kolei, oferujemy zamieszczenie informacji o ich udziale w programie Rodzina 3+ w Knurowie w materiałach informacyjnych dotyczących programu oraz na stronie internetowej www.knurow.pl.

Urząd Miasta Knurów planuje wydać katalog firm współpracujących w ramach programu Rodzina 3+ w Knurowie, który wręczany będzie uprawnionym rodzinom wraz z kartą.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres:

um [at] knurow.pl

 

Jeśli są Państwo zainteresowani przystąpieniem do Programu w formie Partnera prosimy o:

 

W przypadku wysłania skanu oświadczenia drogą mailową, podpisany oryginał oświadczenia w wersji papierowej trzeba będzie dostarczyć do UM najpóźniej w dniu podpisania porozumienia.

 

Istotne postanowienia porozumienia o współpracy z PartneramiW porozumieniach zawieranych z Partnerami w ramach Programu wspierania rodzin wielodzietnych „Rodzina 3+” w Knurowie, należy zawrzeć co najmniej następujące istotne postanowienia:

1. Partner udzielać będzie zniżek na towary lub usługi w zadeklarowanej przez siebie wysokości, nie niższej, niż określone w Regulaminie.

2. Gmina w ramach akcji informacyjnej jest upoważniona do informowania w mediach oraz publikatorach tradycyjnych i elektronicznych, własnych i wydawanych przez podmioty trzecie o uczestnictwie Partnera w programie „Rodzina 3+” w Knurowie, w tym o wysokości i miejscu udzielania przez niego zniżek.

3. W okresie uczestniczenia w Programie  „Rodzina 3+” w Knurowie, Partner ma obowiązek umieszczenia naklejki z logo Programu, informującej o honorowaniu Karty „Rodzina 3+” w Knurowie, w widocznym miejscu przy wejściu do obiektu/lokalu, w którym oferowane są towary lub usługi objęte zniżkami.

4. W okresie uczestniczenia w Programie  „Rodzina 3+” w Knurowie, Partner udzielający zniżek ma prawo do umieszczania symbolu Programu przy cenniku usług, cenie towaru, regulaminie korzystania z obiektu, itp., a także do umieszczania symbolu Programu we własnych materiałach promocyjnych i informacyjnych.

5. Partner zobowiązuje się do finansowania udzielonych zniżek we własnym zakresie.

 

Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności